Krem z Orzechów Laskowych BIO

25,00 zł
Brutto

100 % naturalny, ekologiczny krem z orzechów laskowych, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Krem z orzechów laskowych uzyskujemy poprzez mielenie orzechów laskowych, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

Pojemność
Ilość

Krem z orzechów laskowych uzyskujemy przez mielenie orzechów laskowych na zimno w emulgatorze chłodzącym wodą, bez użycia dodatków chemicznych, soli, cukru i dodatków do żywności. Cukier i sól znajdujące się w produkcie występują naturalnie w orzechach laskowych. Na powierzchni kremu może wytrącić się olej, jest to zjawisko naturalne i nie wpływa na jakość produktu.

Krem z orzechów laskowych zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas foliowy, białko roślinne, potas, magnez, jest bogatym źródłem witaminy E.

Krem z orzechów laskowych idealnie nadaje się do bezpośredniego spożycia jako przekąska lub dodatek do owsianki, musli, naleśników, pieczywa i wypieków.

Informacja dla alergików: produkt zawiera orzechy laskowe. Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych produktów, produkt ten może zawierać gluten, orzechy arachidowe, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

 

96 Przedmioty