Krem z Orzechów Nerkowca BIO

29,00 zł
Brutto

100 % naturalny, ekologiczny krem z orzechów nerkowca, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Krem z orzechów nerkowca uzyskujemy poprzez mielenie orzechów nerkowca, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

Pojemność
Ilość

Krem z orzechów nerkowca uzyskujemy przez mielenie orzechów nerkowca na zimno w emulgatorze chłodzącym wodą, bez użycia dodatków chemicznych, soli, cukru i dodatków do żywności. Cukier i sól znajdujące się w produkcie występują naturalnie w orzechach nerkowca. Na powierzchni kremu może wytrącić się olej, jest to zjawisko naturalne i nie wpływa na jakość produktu.

Krem z orzechów nerkowca zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, białko roślinne, potas, magnez, jest bogatym źródłem witaminy K.

Krem z orzechów nerkowca nadaje się do bezpośredniego spożycia jako przekąska lub dodatek do owsianki, musli, naleśników, pieczywa i wypieków.

Informacja dla alergików: produkt zawiera orzechy nerkowca. Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych produktów, produkt ten może zawierać gluten, orzechy arachidowe, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

 

91 Przedmioty