search
Zioła, przyprawy

Pieprz czarny ziarnisty BIO 80 g

Mimo szerokiego wachlarza zastosowań kulinarnych pieprz czarny posiada właściwości lecznicze. Nadaje się do każdej potrawy, nawet deserów i dań słodkich.

  • Producent: Zielony Nurt
Pojemność
13,80 zł
w tym VAT

Wysyłka od: 14,00 zł

Wysyłamy w 24h

Pieprz czarny ziarnisty BIO 80 g

Pieprz czarny ziarnisty jest bardzo popularną przyprawą wykorzystywaną do każdej potrawy. Jest stosowany do zup, mięs, marynat, wędlin, surówek warzywnych i wielu innych, a nawet do deserów i dań słodkich. Pieprz oprócz szerokiego zastosowania w kuchni posiada również pozytywne właściwości lecznicze. Pobudza trawienie i zbija gorączkę. Sprzyja wydzielaniu soków trawiennych i zbijaniu bólu. Pomaga w leczeniu chorób przyzębia i  w walce ze stanem zapalnym. Działa moczopędnie.

Zielony Nurt

Oleje Tłoczymy Sami. Na Zimno! W naszej rodzinnej olejarni.

Jesteśmy producentem olejów tłoczonych na zimno i robimy to 15 lat. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę przede wszystkim do charakterystycznego aromatu, a także zachowania prozdrowotnych substancji zawartych w wykorzystywanych surowcach. Dzięki temu oferowane w Zielony Nurt to wybór nie tylko korzystny dla zdrowia, ale też bardzo smaczny.

Stawiamy na połączenie tradycyjnych metod naszych przodków z nowoczesnymi maszynami takimi jak prasy ślimakowe. Wszystko to pozwoliło na stworzenie cenionej marki najwyższej jakości nierafinowanych tłuszczów roślinnych.

Chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących olejów tłoczonych na zimno wysokiej jakości!

Najlepsze ziarna

Najlepsze ziarna

Produkowany ze specjalnie wyselekcjonowanych składników

Zawsze Świeże

Zawsze Świeże

Ponieważ oleje są tłoczone na bieżąco

Naturalny 100%

Naturalny 100%

Bez konserwantów, czysty olej. Nie rafinowany, nie filtrowanny

Bez GMO

Bez GMO

Nie zawierają w swoim składzie GMO

Bezpieczny

Bezpieczny

Przechowywany w szklanej ciemnej butelce

Dla Vegan

Dla Vegan

Odpowiedni dla Wegan, Wegetarian i Dzieci

Pieprz czarny ziarnisty BIO 80 g

Opinie naszych klientów