search
Zioła, przyprawy

Ziele Angielskie

Ziele angielskie to owoce korzennika lekarskiego (drzewa pimentowego), służące jako przyprawa. Posiada zastosowanie w kuchni i lecznictwie. Używa się go jako dodatek do marynat (szczególnie wzbogaca smak ciemnych sosów), konserw, zup i podobnych potraw. Produkt w 100% POLSKI.

  • Producent: Zielony Nurt
  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Pochodzenie składników: Meksyk
  • Certyfikat ekologiczny: Nie
  • Data przydatności: Przynajmniej 12 miesięcy
Pojemność
4,30 zł
w tym VAT

Wysyłka od: 14,00 zł

Wysyłamy w 24h

Ziele Angielskie

 

Ziele angielskie to owoce korzennika lekarskiego (drzewa pimentowego), służące jako przyprawa. Posiada zastosowanie w kuchni i lecznictwie. Używa się go jako dodatek do marynat (szczególnie wzbogaca smak ciemnych sosów), konserw, zup i podobnych potraw. Nieprawdopodobnie wzbogaca smak likierów i kompotów. Poza tym swoje zastosowanie lecznicze odnajduje w poprawie trawienia, uśmierza kolke,k łagodzi nerwobóle oraz objawy reumatyczne. Ponadto posiada właściwości pobudzające i antyseptyczne. Herbatka z tej przyprawy łagodzi zaburzenia jelitowe i trawienne (przeciwdziała wzdęciom). Jednak z ilością ziela angielskiego nie należy przesadzać, ponieważ jego nadmiar powoduje problemy żołądkowe.
Smak:
Charakterystyczny dla ziela angielskiego
Składniki:
100% ziela angielskiego
Informacje o alergenach: Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych surowców, produkt może zawierać gluten, orzechy ziemnych, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.
Kraj pochodzenia: Meksyk

Zielony Nurt

Oleje Tłoczymy Sami. Na Zimno! W naszej rodzinnej olejarni.

Jesteśmy producentem olejów tłoczonych na zimno i robimy to 15 lat. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę przede wszystkim do charakterystycznego aromatu, a także zachowania prozdrowotnych substancji zawartych w wykorzystywanych surowcach. Dzięki temu oferowane w Zielony Nurt to wybór nie tylko korzystny dla zdrowia, ale też bardzo smaczny.

Stawiamy na połączenie tradycyjnych metod naszych przodków z nowoczesnymi maszynami takimi jak prasy ślimakowe. Wszystko to pozwoliło na stworzenie cenionej marki najwyższej jakości nierafinowanych tłuszczów roślinnych.

Chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących olejów tłoczonych na zimno wysokiej jakości!

Najlepsze ziarna

Najlepsze ziarna

Produkowany ze specjalnie wyselekcjonowanych składników

Zawsze Świeże

Zawsze Świeże

Ponieważ oleje są tłoczone na bieżąco

Naturalny 100%

Naturalny 100%

Bez konserwantów, czysty olej. Nie rafinowany, nie filtrowanny

Bez GMO

Bez GMO

Nie zawierają w swoim składzie GMO

Bezpieczny

Bezpieczny

Przechowywany w szklanej ciemnej butelce

Dla Vegan

Dla Vegan

Odpowiedni dla Wegan, Wegetarian i Dzieci

Ziele Angielskie

Opinie naszych klientów