search
Zioła, przyprawy

Papryka słodka

Papryka słodka posiada aromatyczny zapach i smak oraz jest bogatym źródłem wielucennych substancji odżywczych i witamin. Poza tym jest warzywem niskokalorycznym.

  • Producent: Zielony Nurt
  • Kraj pochodzenia: Polska
  • Pochodzenie składników: Hiszpania
  • Certyfikat ekologiczny: Nie
  • Data przydatności: Przynajmniej 12 miesięcy
Pojemność
3,40 zł
w tym VAT

Wysyłka od: 14,00 zł

Wysyłamy w 24h

Papryka słodka

Papryka słodka pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. Posiada aromatyczny zapach i smak. Zawiera witaminę C i B oraz antyoksydanty. Jest również bogatym źródłem minerałów: potas, wapń, magnez, fosfor. W swoim składzie zawiera również rutynę, która wzmacnia naczynia krwionośne. Jest jedną z  przypraw, które jednocześnie pobudzają wydzielanie soku żołądkowego i poprawiają apetyt. W niewielkich ilościach stosuje się ją do gulaszu, sznycli, pieczeni oraz mięsa z rusztu. Idealnie komponuje się z daniami rybnymi lub z ryżu, z zupami, sałatkami i warzywami. Oprócz tego jest warzywem dietetycznym, ponieważ zawiera od 15 do 30 kcal w 100 g produktu (zależnie od gatunku).

Smak:
Charakterystyczny dla papryki słodkiej

Składniki:
100% papryka słodka

Informacje o alergenach: Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych surowców, produkt może zawierać gluten, orzechy ziemnych, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Zielony Nurt

Oleje Tłoczymy Sami. Na Zimno! W naszej rodzinnej olejarni.

Jesteśmy producentem olejów tłoczonych na zimno i robimy to 15 lat. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę przede wszystkim do charakterystycznego aromatu, a także zachowania prozdrowotnych substancji zawartych w wykorzystywanych surowcach. Dzięki temu oferowane w Zielony Nurt to wybór nie tylko korzystny dla zdrowia, ale też bardzo smaczny.

Stawiamy na połączenie tradycyjnych metod naszych przodków z nowoczesnymi maszynami takimi jak prasy ślimakowe. Wszystko to pozwoliło na stworzenie cenionej marki najwyższej jakości nierafinowanych tłuszczów roślinnych.

Chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących olejów tłoczonych na zimno wysokiej jakości!

Najlepsze ziarna

Najlepsze ziarna

Produkowany ze specjalnie wyselekcjonowanych składników

Zawsze Świeże

Zawsze Świeże

Ponieważ oleje są tłoczone na bieżąco

Naturalny 100%

Naturalny 100%

Bez konserwantów, czysty olej. Nie rafinowany, nie filtrowanny

Bez GMO

Bez GMO

Nie zawierają w swoim składzie GMO

Bezpieczny

Bezpieczny

Przechowywany w szklanej ciemnej butelce

Dla Vegan

Dla Vegan

Odpowiedni dla Wegan, Wegetarian i Dzieci

Papryka słodka

Opinie naszych klientów