search
Zioła, przyprawy

Kminek

Kminek posiada wszechstronne zastowowanie zarówno w kuchni jak i lecznictwie. Wzbogaca smak potraw mięsnych oraz wpływa korzystnie na pracę całego organizmu.

  • Producent: Zielony Nurt
  • Kraj produkcji: Polska
  • Pochodzenie składników: Egipt
  • Certyfikat ekologiczny: Nie
  • Data przydatności: Przynajmniej 12 miesięcy
Wybierz pojemność:
4,50 zł
w tym VAT
Produkt chwilowo niedostępny

Wysyłka od: 9,90 zł

Wysyłka w 48h

+ 0 pkt. za zakup

Kminek znany był już w starożytnym Egipcie, a obecnie jest to zioło o szerokim zasięgu występowania. Posiada wspaniałe właściwości lecznicze, jak i kulinarne. Charakteryzuje się działaniem przeciwskurczowym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i przeciwwirusowym. Wspomaga odchudzanie oraz niweluje zawroty głowy, objawy przeciębienia i katar alergiczny. Zwalcza zapalenie związane z nieżytem nosa, błon śluzowych czy gardła. Wzmacnia wątrobę, śledzionę oraz jelita, tym samym regulując wytwarzanie soków trawiennych: żołądkowego, trzustkowego i jelitowego. Pomaga w komplikacjach związanych z praca trzustki i jelit. Wpływa pozytywnie na pracę serca, strukturę naczyń krwionośnych i układu nerwowego. Można go również stosować jako okład podczas zapalenia spojówek albo na zmęczone oczy. W kuchni warto wykorzystać go jako dodatek do kapusty, gulaszu oraz pieczeni wieprzowej. Można nim przyprawiać również zupy, potrawy z ziemniaków i fasoli oraz biały i żółty ser.

Smak:
Charakterystyczny dla kminku

Składniki: 100% kminek

Informacje o alergenach: Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych surowców, produkt może zawierać gluten, orzechy ziemnych, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

Kraj pochodzenia: Egipt

image_about_company.png

Zielony Nurt

Oleje Tłoczymy Sami. Na Zimno! W naszej olejarni.

Jesteśmy producentem olejów tłoczonych na zimno i robimy to 15 lat. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę przede wszystkim do charakterystycznego aromatu, a także zachowania prozdrowotnych substancji zawartych w wykorzystywanych surowcach. Dzięki temu oferowane w Zielony Nurt to wybór nie tylko korzystny dla zdrowia, ale też bardzo smaczny.

Stawiamy na połączenie tradycyjnych metod naszych przodków z nowoczesnymi maszynami takimi jak prasy ślimakowe. Wszystko to pozwoliło na stworzenie cenionej marki najwyższej jakości nierafinowanych tłuszczów roślinnych.

Chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących olejów tłoczonych na zimno wysokiej jakości!

Dla Vegan

Dla Vegan

Odpowiedni dla Wegan, Wegetarian i Dzieci

Bezpieczny

Bezpieczny

Przechowywany w szklanej ciemnej butelce

Bez GMO

Bez GMO

Nie zawierają w swoim składzie GMO

Naturalny 100%

Naturalny 100%

Bez konserwantów, czysty olej. Nie rafinowany, nie filtrowanny

Zawsze Świeże

Zawsze Świeże

Ponieważ oleje są tłoczone na bieżąco

Najlepsze ziarna

Najlepsze ziarna

Produkowany ze specjalnie wyselekcjonowanych składników

Kminek

Opinie naszych klientów

Dodaj swoją opinię