search
Oleje

Olej kokosowy bezzapachowy

100% oleju z kokosa, wysokiej jakości olej kokosowy posiada szeroki wachlarz zastosowania. Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Filipiny.

  • Producent: Zielony Nurt
Pojemność
15,00 zł
w tym VAT

Na magazynie: 25 szt.

Wysyłka od: 14,00 zł

Wysyłamy w 24h

Olej kokosowy bezzapachowy

Olej kokosowy bezzpachowy pochodzi z dziewiczych wysp  Archipelagu Filipińskiego, gdzie rosną prawdopodobnie najlepsze kokosowy na świecie.

Olej kokosowy jest jednym z najcenniejszych olejów świata ze względu na unikalny skład biochemiczny pozwalający na szerokie zastosowanie zarówno kulinarne jak i kosmetyczno-pielęgnacyjne. Podczas smażenia osiąga prawie dwukrotnie wyższą temperaturę niż inne oleje co wpływa bardzo korzystnie na właściwości zdrowotne oraz jakość potraw.

 

Olej kokosowy bezzapachowy, najlepiej sprawdza się od smażenia . Ze względu na brak zapachu oraz smaku kokosa, jest on dużo bardziej uniwersalny od oleju zimnotłoczonego, który swój aromat przenosi na przygotowane przez nas potrawy.


Idealny do smażenia w wysokich temperaturach, nie pali się i nie jełczeje. Ze względu na swoją stałą postać może również z powodzeniem zastąpić masło lub margarynę w pieczeniu.

Zastosowanie : środek spożywczy,  do smażenia , pieczenia, smarowania. W kosmetyce jako maseczka do włosów , pielęgnacja ciała, masaż leczniczy.

Skład: 100% olej z kokosa

Kraj pochodzenia: Filipiny