Nie modyfikujemy natury. Świeże oleje tłoczone na zimno ... naturalnie.

Oleje

 • Olej Lniany Budwigowy PROMOCJA

  Zalecany do diety dr BUDWIG olej lniany "Złoty Oliwin" wytłoczony jest ze starannie dobranej mieszanki wysokolinolenowych odmian lnu uprawianych w Polsce, wyhodowanych metodą doboru naturalnego o bardzo dużej zawartości NNKT OMEGA-3 do 60%.  Przech. w temp. do 12°C. Trwałość: 3 miesiące. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej Rzepakowy

  Olej rzepakowy nazywany jest oliwą północy ze względu na prawie identyczny skład biochemiczny jak oliwa z oliwek oraz walory zdrowotne. Między innymi reguluje przemianę materii, zapobiega miażdżycy oraz obniża poziom złego cholesterolu, a podnosi poziom dobrego. Trwałość 8 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej Lniany Budwigowy BIO

  Szczególnie zalecany do diety dr BUDWIG olej lniany wytłoczony jest z wysokolinolenowych odmian lnu z ekologicznych upraw, wyhodowanych metodą doboru naturalnego o bardzo dużej zawartości NNKT OMEGA-3 do 60%. Trwałość: 3 miesiące. Przech. w temp. do 12°C. Pochodzenie surowca Kazachstan.

 • Olej z Czarnuszki

  Zimnotłoczony olej z czarnuszki siewnej (nigella sativa) zawiera ok. 30% nasyconych kwasów tłuszczowych, 53% kwasu linolowego, 25% kwasu olejowego, 4% kwasu alfa-linolenowego, witaminę E (tokoferole), witaminę A (karotenoidy) biotynę oraz mikroelementy. Trwałość 3 miesiące. Przech. w temp. do 12°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej z Wiesiołka

  Sekret niezwykle cennych właściwości oleju z wiesiołka polega na obecności dwóch bardzo ważnych nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu linolowego (ALA) i kwasu gamma-linolenowego (GLA). Kwas (GLA) zawarty w oleju z wiesiołka uruchamia i usprawnia cały metabolizm. Trwałość 3 miesiące. Przech. w temp. do 12°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej z Ostropestu

  Ostropest plamisty już w czasach starożytnych był uważany za roślinę leczniczą. W swym składzie zawiera związek o nazwie sylimaryna który jest wykorzystywany do leczenia przewlekłych chorób nerek oraz wątroby. Trwałość 3 miesiące. Przech. w temp. 5-12°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej Rzepakowy BIO

  Olej rzepakowy BIO wytłoczony na zimno z polskiego rzepaku pochodzącego z uprawy ekologicznej. Ma prawie identyczny skład biochemiczny jak oliwa z oliwek. Między innymi reguluje przemianę materii, zapobiega miażdżycy oraz obniża poziom złego cholesterolu. Trwałość 8 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Rolnictwo UE.

 • Olej z Lnianki BIO

  Olej z Lnianki (rydzowy), był zawsze obecny w kuchniach naszych przodków w Wielkopolsce. Tłoczymy go ze starannie wyselekcjonowanych nasion z polskich upraw. Trwałość 8 miesięcy. Przech. w temp. do 20°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej Kokosowy

  100% czysty i naturalny, wysokiej jakości olej kokosowy posiada szeroki wachlarz zastosowania. Olej kokosowy jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Indonezja.

 • Olej Kokosowy BIO

  100% czysty i naturalny, wysokiej jakości olej kokosowy BIO posiada szeroki wachlarz zastosowania. Olej kokosowy jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Wietnam

 • Pakiet Budwigowy BIO

  Pakiet Budwigowy BIO - proponujemy zakup naturalnej bomby OMEGA 3. W atrakcyjnej cenie możecie Państwo kupić trzy produkty lniane BIO. W atrakcyjnej cenie 56 zł dostaniecie Państwo Olej Lniany BIO 1L, Len Mielony BIO 200g oraz Siemię Lniane BIO 200g. Pochodzenie surowca Kazachstan.

 • PROMOCYJNA CENA PAKIET OLEI

  W pakiecie  proponujemy zakup  Oleju Lnianego Złoty Oliwin 500 ml, Olej z Rzepaku 500 ml ,Olej z czarnuszki 100 ml, Olej z Ostropestu 100 ml,Olej z Wiesiołka, Olej kokosowy BIO 200 ml  w atrakcyjnej cenie.

 • Olej Kokosowy

  100% czysty i naturalny, wysokiej jakości olej kokosowy posiada szeroki wachlarz zastosowania. Olej kokosowy jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Indonezja

 • Olej z Pestek Dyni

  Olej z Pestek Dyni powstaje ze starannie wyselekcjonowanych pestek dyni. Tłuszcze zawarte w pestkach dyni zaliczają się do pełnowartościowych tłuszczów roślinnych, tak zwanych NNKT. Jest doskonałym środkiem o działaniu  przeciwpasożytniczym. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Rolnictwo UE.

 • Olej Sezmowy

  Olej Sezamowy Zielony Nurt pozyskiwany jest z wyselekcjonowanych ziaren sezamu. Tłoczony na zimno i nie poddawany procesowi rafinacji. Ceniony jest za wyjątkowy orzechowy posmak oraz intensywny zapach, który może urozmaicić wiele potraw.

 • Olej z Pestek Słonecznika

  Olej z Pestek Słonecznika tłoczymy wyłącznie na zimno z najwyższej jakości pestek. Unikalna technologia zachowuje w pełni walory smakowe oraz zdrowotne. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielonienasyconych oraz witaminy E. Trwałość 8 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie surowca Węgry.

 • Olej Arganowy BIO kosmetyczny

  Olej Arganowy kosmetyczny BIO jest nieocenionym składnikiem kosmetyków. Dzięki dużej zawartości tokoferoli czyli witaminy E (w tym Beta, Gamma-Delta), chroniących nasz organizm przed starzeniem się i niezwykle skutecznych w walce z utleniaczami. Zwany jest ELIKSIREM MŁODOŚCI! Pochodzenie Maroko.

 • OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY

  100% oleju z kokosa, wysokiej jakości olej kokosowy posiada szeroki wachlarz zastosowania. Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne. Trwałość 12 miesiący. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Filipiny.

 • OLEJ Z PESTEK MORELI GORZKIEJ

  Olej z pestek moreli gorzkiej marki Zielony Nurt otrzymywany jest z ziaren moreli zwyczajnej. Posiada lekko migdałowy smak o gorzkim posmaku, barwę lekko żółtą wpadającą w złoty kolor. W swoim składzie posiada znaczną ilośc Witaminy B17 zwanej amigdaliną występującą w pestkach owoców. Doskonale nadaje się do pielęgnacji ciała jako kosmetyk.

 • OLEJ Z OSTROPESTU BIO

  Ostropest plamisty już w czasach starożytnych był uważany za roślinę leczniczą. W swym składzie zawiera związek o nazwie sylimaryna który jest wykorzystywany do leczenia przewlekłych chorób nerek oraz wątroby. Trwałość 3 miesiące. Przech. w temp. 5-12°C. Produkt w 100% POLSKI.

 • Olej Konopny

  Olej konopny jest tłoczony na zimno z wyselekcjonowanych odmian konopi siewnej. Jest niezbędną częścią zdrowej pełnowartościowej diety. Olej konopny jest tłuszczem o idealnych proporcjach kwasów tłuszczowych zwłaszcza z rodziny omega- 6 i omega- 3. Trwałość 12 miesięcy. Przech. w temp. do 20°C. Pochodzenie Polska .

 • Olej Arachidowy

  Olej z orzechów arachidowych jest pozyskiwany z orzeszków ziemnych metodą tłoczenia na zimno. Jest jednym z bardziej popularnych olejów używanych w kuchniach azjatyckich. W swoim skladzie posiada dużą ilośc Niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z przewagą kwasów omega- 6.

 • Olej z Rokitnika

  Olej z rokitnika Zielony Nurt sprowadzamy z małej tłoczni z południowej Polski. Tłoczony jest na zimno  z owoców rokitnika syberyjskiego, który rośnie na czystych terenach Podlasia. Zapewnia to jego najwyższą jakość i skuteczność działania. Pochodzenie Polska