search
Kremy orzechowe

Krem Coco - Peanut Smooth

Krem orzechowy z orzechów arachidowych z dodatkiem oleju kokosowego. Naturalny krem orzechowo-kokosowy, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Krem orzechowy arachidowy uzyskujemy z prażonych orzechów arachidowych, mielonych do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

  • Producent: Zielony Nurt
Pojemność
16,00 zł
w tym VAT

Wysyłka od: 14,00 zł

Wysyłamy w 24h

Krem Coco - Peanut Smooth

Krem orzechowo-arachidowy coco-peanut, uzyskujemy przez mielenie orzechów na zimno w emulgatorze chłodzącym wodą, bez użycia dodatków chemicznych, soli, cukru i dodatków do żywności. Cukier i sól znajdujące się w produkcie występują naturalnie w orzechach arachidowych i oleju kokosowym. Na powierzchni kremu może wytrącić się olej, jest to zjawisko naturalne i nie wpływa na jakość produktu.

Skład: 90% orzechów arachidowych, 10% oleju kokosowego

Krem orzechowo-kokosowy idealnie nadaje się jako przekąska lub dodatek do pieczywa, wypieków, owsianki czy naleśników.

Informacja dla alergików: produkt zawiera orzechy arachidowe.
Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych produktów, produkt ten może zawierać gluten, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

Zielony Nurt

Oleje Tłoczymy Sami. Na Zimno! W naszej rodzinnej olejarni.

Jesteśmy producentem olejów tłoczonych na zimno i robimy to 15 lat. W naszej pracy przykładamy szczególną wagę przede wszystkim do charakterystycznego aromatu, a także zachowania prozdrowotnych substancji zawartych w wykorzystywanych surowcach. Dzięki temu oferowane w Zielony Nurt to wybór nie tylko korzystny dla zdrowia, ale też bardzo smaczny.

Stawiamy na połączenie tradycyjnych metod naszych przodków z nowoczesnymi maszynami takimi jak prasy ślimakowe. Wszystko to pozwoliło na stworzenie cenionej marki najwyższej jakości nierafinowanych tłuszczów roślinnych.

Chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów poszukujących olejów tłoczonych na zimno wysokiej jakości!

Najlepsze ziarna

Najlepsze ziarna

Produkowany ze specjalnie wyselekcjonowanych składników

Zawsze Świeże

Zawsze Świeże

Ponieważ oleje są tłoczone na bieżąco

Naturalny 100%

Naturalny 100%

Bez konserwantów, czysty olej. Nie rafinowany, nie filtrowanny

Bez GMO

Bez GMO

Nie zawierają w swoim składzie GMO

Bezpieczny

Bezpieczny

Przechowywany w szklanej ciemnej butelce

Dla Vegan

Dla Vegan

Odpowiedni dla Wegan, Wegetarian i Dzieci

Krem Coco - Peanut Smooth

Opinie naszych klientów