Krem Coco - Peanut Crunchy BIO

15,00 zł
Brutto

Ekologiczny krem z orzechów arachidowych z dodatkiem oleju kokosowego z kawałkami orzecha arachidowego. Naturalny krem, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Krem uzyskujemy poprzez mielenie orzechów arachidowych do czasu uzyskanie idealnej konsystencji z dodatkiem oleju kokosowego i kawałkami orzecha arachidowego.

Pojemność
Ilość

Krem orzechowo-arachidowy coco-peanut, uzyskujemy przez mielenie orzechów na zimno w emulgatorze chłodzącym wodą, bez użycia dodatków chemicznych, soli, cukru i dodatków do żywności. Cukier i sól znajdujące się w produkcie występują naturalnie w orzechach arachidowych i oleju kokosowym. Na powierzchni kremu może wytrącić się olej, jest to zjawisko naturalne i nie wpływa na jakość produktu.

Skład: 90% orzechów arachidowych, 10% oleju kokosowego

Krem orzechowo-kokosowy crunchy idealnie nadaje się jako przekąska lub dodatek do pieczywa, wypieków, owsianki czy naleśników.

Informacja dla alergików: produkt zawiera orzechy arachidowe. Z uwagi na konfekcjonowanie w zakładzie produkcyjnym innych produktów, produkt ten może zawierać gluten, inne orzechy, gorczyce oraz sezam.

 

49 Przedmioty