Nowość! Olej Kokosowy BIO

Po długich poszukiwaniach i wielokrotnym próbowaniu smaku, konsystencji oraz jakości olejów kokosowych różnych producentów odnaleźliśmy dla Państwa tłocznię, która dostarcza nam najwyższej jakości Olej Kokosowy.

Olej Kokosowy Zielony Nurt jest czysty, naturalny, otrzymywany z pierwszego tłoczenia, nierafinowany. Jest 100% olejem otrzymywanym z miąższu owoców palmy kokosowej. Sprowadzamy go dla Państwa bezpośrednio z zakątków dziewiczej Azji. Tłocznia, z której sprowadzamy olej znajduje się w najczystszych rejonach tego kontynentu.

 

 

Olej kokosowy jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne oraz zdrowotne.

 

 

 

 

 

 

Artykuł o oleju lnianym na portalu jestemeco.pl

Dnia 19 listopada ukazał się artykuł na portalu ekologicznym jestemeco.pl na temat naszego oleju lnianego Złoty Oliwin. Artykuł dostępny jest w sekcji  ECOżywność i opisuje najważniejsze cechy naszego rpoduktu. Zapraszamy do odwiedzenia portalu.

Link do artykułu: http://jestemeco.pl/2012/olej-lniany-pogromca-cholesterolu/#.ULSofYfX7W4

Zielony nurt na Czwartkowych obiadach u diabetyków

Dnia 6 listopada wzięliśmy udział w wydarzeniu zwanym Czwartkowe Obiady u Diabetyków, które odbyło się w Warszawie w ramach zbliżającego się Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. W spotkaniu uczestniczyła wiceminister Rolnictwa i Rozwoju wsi pani Zofia Szalczyk, która wraz z innymi gośćmi gotowała obiad z wykorzystaniem oleju lnianego Złoty Oliwin.

. pani_ministra__medium_.jpg

Niższe ceny oleju z ostropestu

Wprowadziliśm do swojej oferty większą pojemność oleju z ostropestu- 250ml  a także nowe niższe ceny oleji, które pomogą zregenerować Państwa wątrobę. Zapraszamy do sklepu internetowego.

. olej_z_ostropestu_nizsze_ceny__medium_.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------

KONKURS 102

W załączniku regulamin konkursu nr 103 pdf konkurs_nr_103