Nie modyfikujemy natury. Świeże oleje tłoczone na zimno ... naturalnie.

Masła orzechowe

 • Masło Orzechowe Arachidowe Smooth

  100 % naturalne masło orzechowe, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło orzechowe arachidowe smooth uzyskujemy z prażonych orzechów arachidowych, mielonych do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Orzechowe Arachidowe Crunchy

  100 % naturalne masło orzechowe z kawałkami orzechów arachidowych, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło orzechowe arachidowe crunchy uzyskujemy z prażonych orzechów arachidowych, zmielonych, następnie przez dodanie kawałków orzecha archidowego uzyskujemy idelną konsystencję masła.

 • Masło Migdałowe

  100 % naturalne masło migdałowe, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło migdałowe uzyskujemy poprzez mielenie migdałow, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Orzechowe z Orzechów Laskowych

  100 % naturalne masło z orzechów laskowych, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło z orzechów laskowych uzyskujemy poprzez mielenie orzechów laskowych, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Orzechowe z Orzechów Nerkowca

  100 % naturalne masło z orzechów nerkowca, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło z orzechów nerkowca uzyskujemy poprzez mielenie orzechów nerkowca, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Coco - Peanut Smooth

  Masło orzechowe z orzechów arachidowych z dodatkiem oleju kokosowego. Naturalne masło orzechowo-kokosowe, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło orzechowe arachidowe uzyskujemy z prażonych orzechów arachidowych, mielonych do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Coco - Peanut Crunchy

  Masło z orzechów arachidowych z dodatkiem oleju kokosowego i kawałkami orzecha arachidowego. Naturalne masło orzechowo-kokosowe, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego.

 • Masło ze Słonecznika

  100 % naturalne masło słonecznikowe, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło słonecznikowe uzyskujemy poprzez mielenie prażonych ziaren słonecznika, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Sezamowe Tahini

  100 % naturalne masło z nasion sezamu, bez konserwantów, bez dodatku soli i cukru, nie zawiera oleju palmowego. Masło sezamowe uzyskujemy poprzez mielenie prażonych nasion sezamu, do czasu uzyskanie idealnej konsystencji.

 • Masło Orzechowe MIX Crunchy

  Masło Orzechowe MIX Crunchy powstaje z prażonych orzechów: arachidowych 60%, orzechów nerkowca 30% i migdałów 10% z dodatkiem kawałków orzechów arachidowych.

 • Masło Orzechowe MIX Smooth

  Masło Orzechowe MIX Smooth powstaje z prażonych orzechów: arachidowych 60%, orzechów nerkowca 30% i migdałów 10%. Doskonale spradza się jako przekąska lub dodatek do owsianki, naleśników, pieczywa.